Titulní obrázek


Mitsubishi si pro zákazníky připravilo skvělou nabídku

Využijte skvělé nabídky, kterou si pro vás připravila automobilka Mitsubishi. V měsíci květnu totiž můžete ušetřit až 77 tisíc korun.

Třetí generace Mitsubishi Outlander se bude prodávat s akční cenovkou, která platí jen do konce května, od 550 000 Kč. Vůbec největší slevu 77 000 Kč dostanete se základní výbavou Intense a naftovým motorem, u vrcholné výbavy se cena vejde pod milion. 

U výbavy Intense dostanete u standardu dvouzónovou automatickou klimatizaci, palubní počítač s barevným displejem, tempomat, kožený volant a řadičku nebo rádio na MP3. Navíc můžete ještě povýšit na Intense+, která přihazuje bezklíčový vstup i startování, sedm míst k sezení nebo osmnáctipalcové disky. 

Vrchol nabídky představuje stupeň Instyle s adaptivním tempomatem, řadou bezpečnostních systémů včetně monitorování jízdního pruhu, systému předcházení nárazu a řady dalších. Z komfortních funkcí přijde vhod vyhřívání předních sedadel, kožené čalounění, standardně montovaná navigace nebo elektricky ovládané střešní okno.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Do ceníku nově zamířila i posílená verze dieselového motoru 2.2 DI-D, přídavek 30 koní na finálních 180 koní získáte za příplatek 30 000 Kč, bez ohledu na to, jaký výbavový stupeň zvolíte. U základní výbavy se můžete setkat ještě s benzínovým dvoulitrem MIVEC, zbytek nabídky už tvoří výhradně motor 2.2 DI-D, a to v naladění na 150 nebo zmiňovaných 180 koní.

A krátce ještě k Mitsubishi ASX, u kterého k přepracování ceníku nedošlo, ceny už jsou akční delší dobu a platí stále. Nejlevněji pořídíte ASX za 360 000 Kč, přičemž se bude jednat o motor 1.6 MIVEC o výkonu 117 koní a výbavu Inform. Motor je v nabídce jen jeden, je tedy společný i pro další dvě výbavy Invite a Intense, u kterých je cena 400 000 Kč, respektive 460 000 Kč.