Titulní obrázek


1400 aut Mitsubishi se potopilo

Automobilka Mitsubishi nyní zažívá velmi nepříjemné chvíle. Obří nákladní loď vezoucí 1400 vozů Mitsubishi se potopila u nizozemských břehů. Zatím se pátrá po šesti členech posádky.

Automobilku Mitsubishi potkala velmi smutná zpráva. Velká a velmi moderní nákladní loď Baltic Ace vezoucí 1400 vozů Mitsubishi do Finska dnes v noci kolidovala s jinou v Severním moři. Druhá loď Corvus J zůstala "mírně" poškozená na hladině, ale Baltic Ace klesla na dno s celým nákladem. Pohřešuje se ještě také šest členů jeho posádky.

Než si sjednáte pojištění odpovědnosti za škody způsobené provozem vozidla, porovnejte povinné ručení jednotlivých pojišťoven. Liší se jednak cenou, ale i výší limitů krytí, sazbami připojištění, přirážkami ke čtvrtletním platbám nebo slevami za sjednání přes internet. Nejlevnější povinné ručení sjednáte online.

Prozatím není specifikováno, o jaké vozy značky Mitsubishi šlo. Každopádně to způsobí velké nepříjemnosti v dealerské síti. Nyní probíhá vyšetřování nehody, ale nedá se očekávat, že by bylo možné náklad aut zachránit. Doufejme, že mají přepravní společnosti pojištění na tyto události.

Nikdo neví, proč k nehodě došlo. Uvidíme, s čím přijdou technici.